Ubytování BeskydyUbytování Beskydy a Valašsko nabízí pro turisty z tuzemska i zahraničí, kteří zde vyhledávají aktivní odpočinek, zábavu i relaxaci na čistém vzduchu v lůnu přírody.

Pro vyznavače zimních sportů mají připraveny Beskydy množství běžkařských tras a výborně vybavená lyžařská střediska (např. Bílá, Soláň, Poustevny, Kohůtka). Beskydy mají i řadu přírodních, kulturních a historických památek, které určitě stojí za návštěvu turistů (Valašské muzeum v přírodě Rožnov pod Radhoštěm, kaple na Radhošti, Pustevny nebo městečko Štramberk).

Celoroční stylové ubytování v Beskydech v roubené chatě

Využijte ubytování Beskydy a procestujte tento úžasný kraj. Moravskoslezské Beskydy jsou svou rozlohou 623 km2 nejrozsáhlejším pohořím i největším chráněným krajinným územím v České republice. Beskydy jsou součástí pásma Západních Karpat s pískovcovým a jílovitým podložím s více než desíti horami vyšších než 1000 metrů nad mořem.

Díky své velké rozloze poskytují Beskydy ubytování v různých ubytovacích zařízeních. Nejvyšší horu Beskyd je Lysá Hora, která je vysoká 1 323 metrů n. m. I zde na vrcholku hory je možné využít ubytování.

Vaše aktivní dovolená v Beskydech může být prožitá v chatách a chalupách, penzionech v Beskydech, případně Vám ubytování mohou nabídnout i hotely v Beskydech a na Valašsku.

Jednou další bájemi opředenou horu, na kterou nesmíme v Beskydech zapomenout, je Radhošť. Na Radhošť každoročně míří tisíce turistů i poutníků na pouť o svátku Cyrila a Metoděje (5 července). I zde nabízejí Beskydy ubytování a to celoročně.