Ubytování AdršpachUbytování Adršpach je charakteristické svými skalními masivy. A tím pádem rájem horolezců. V této lokalitě se natáčel i známý film „Jak dostat tatínka do polepšovny“.

Skály bychom zde mohli rozdělit na Adršpašské a Teplické. V blízkém okolí se totiž nachází město Teplice nad Metují. Na co se dále můžeme těšit, pokud využijeme ubytování Adršpach?

Co se turismu týče, tak můžete spáchat třeba odpolední výšlap na Křížový vrch. Ten se nachází asi 1km od Dolního Adršpachu. Hora má výšku 667 m. n. m. Stoupání na tuhle horu poměrně mírné ve srovnání s Adršpašskými skalami. Mezi nejznámější skály patří Homole cukru, Džbán, Rukavice nebo Dvojčata v peřince.

Ubytování Adršpach můžete využít i při vycestování do nedaleké krásné ZOO Dvůr Králové. To oceníte zejména v případě máte-li s sebou na dovolené malé děti, které mají rádi zvířátka a jiné atrakce. Ať už využijete ubytování Adršpach pro rodinnou dovolenou nebo jako cyklovýlet s přáteli, tak můžete využít cyklostezky, kterých rozhodně není málo.

Pro milovníky renesančních zámků a je zde zámek Náchod. Je zde celkem 5 nádvoří, zajímavostí je, že ve 13. století to byl původně hrad, ale ve století 17. byl přestavěn na renesanční zámek.

Ubytování v Adršpachu a na Broumovsku nabízí chaty a chalupy, penziony v Adršpachu i hotely . chat a chalup k pronajmutí.